Naar de kerk in de Heilige Lebuinusparochie

WAARDAGTIJDVOORGANGERSOORT VIERINGKOOR
zaterdag 1 en zondag 2 februari Maria Lichtmis /Opdracht v.d. Heer
Boskamp za 13.00 G. Nijland eucharistie  
Herberg v. Ars za 17.00  parochiaanvoorganger gebed  
Lettele za 19.00 C. Broekhoff communie Voce Magna
Boskamp zo 09.00 E. Reeuwijk communie gemengd koor
Wijhe zo 09.00 R. Cornelissen  eucharistie Caecilia
Diepenveen zo 10.00 H. Bloo / H. Spit oecumene  
Broederen zo 10.30 M. Brinkhuis communie Schola
Schalkhaar zo 10.30 R. Cornelissen  eucharistie Brugkoor
zaterdag 8 en zondag 9 februari 5e zondag van het jaar
Boskamp za 19.00 R. Cornelissen  eucharistie Ardente
Lettele zo 09.00 G. Nijland eucharistie samenzang
Wijhe zo 09.00 H. Bloo communie Viva Voce
Broederen zo 10.30 G. Nijland eucharistie Caecilia
Schalkhaar zo 10.30 H. Limbeek / G. de Bekker eucharistie Youngest Voices XL
zaterdag 15 en zondag 16 februari 6e zondag van het jaar
Herberg v. Ars za 17.00 parochiaanvoorganger gebed  
Lettele za 19.00 F. Zandbelt eucharistie Voce Magna
Boerhaar zo 09.00 G. Nijland eucharistie Caecilia
Boskamp zo 09.00 L. Gunnink-v.d. Berg communie gemengd
Broederen zo 10.30 H. Limbeek / F. de Graaf eucharistie Caecilia
Schalkhaar zo 10.30  G. Nijland eucharistie Nicolaaskoor
zaterdag 22 en zondag 23 februari 7e zondag van het jaar
Schalkhaar za 19.00 G. Nijland  eucharistie Spirit
Wijhe za 19.00 R. Cornelissen eucharistie Caecilia
Boskamp zo 09.00 H. Limbeek / M. Brinkhuis eucharistie gemengd
Lettele zo 09.00 G. de Bekker communie Voce Magna
Broederen zo 10.30 E. Reeuwijk communie Cantorij
Schalkhaar zo 10.30 R. Cornelissen / G. de Bekker eucharistie Schola
woensdag 26 februari     Aswoensdag  
Broederen wo 10.30 G. Nijland / M. Brinkhuis eucharistie Caecilia
Boskamp wo 18.30 H. Limbeek eucharistie  
Boerhaar wo 19.00 R. Cornelissen eucharistie Caecilia
Lettele wo 19.00 W. Boerkamp eucharistie Voce Magna
Schalkhaar wo 19.00 G. Nijland  eucharistie Brugkoor
zaterdag 29 februari en zondag 1 maart 1e zondag Veertigdagentijd
Lettele za 19.00 M. Brinkhuis communie/  Youngest Voices XL
        Pres. EHC-Vormsel
Boskamp zo 09.00 parochiaanvoorganger communie  gemengd
Wijhe zo 09.00 parochiaanvoorganger communie Caecilia
Broederen zo 10.30 H. Limbeek / G. de Bekker eucharistie Schola
Schalkhaar zo 10.30 J. Verweij eucharistie Nicolaaskoor

 

Vaste wekelijkse vieringen 
Maandag      
  08.30  Vredeskapel Schalkhaar morgengebed
Dinsdag      
  08.30  Vredeskapel Schalkhaar morgengebed
  09.30 Vredeskapel Schalkhaar EV
  10.00 Vredeskapel Schalkhaar rozenkransgebed
  19.00 Broederenkerk Deventer avondgebed
Woensdag      
  08.30  Vredeskapel Schalkhaar morgengebed
  09.30 Titus Brandsmahuis Colmschate EV
  18.00 Vredeskapel Schalkhaar aanbidding
  18.30 Vredeskapel Schalkhaar Biecht
5, 12, 19 19.00 Vredeskapel Schalkhaar EV
  19.00 Broederenkerk, Deventer Taizé avondgebed
Donderdag      
  8.30  Vredeskapel Schalkaar ochtendgebed
  19.00 Willibrordus Boerhaar EV
Vrijdag      
  8.30  Vredeskapel Schalkaar ochtendgebed
  09.00 Broederenkerk Deventer EV
  09.00 Nicolaas Lettele EV
14 09.30 Dagkapel O.L.V.O.O. Wijhe EV