Op 8 november hebben we helaas afscheid moeten nemen van ons trouwe koorlid en voorzitter Bernard van den Berg. Bernard was een goede koorzanger met een prachtige basstem. Bernard is enkele jaren voor ons koor een geweldige voorzitter geweest Zijn ziekte waar hij ruim een jaar enorm voor heeft gevochten , heeft hij helaas niet kunnen overwinnen. Ondanks dat hij heel erg ziek was bleef hij enorm bij ons koor betrokken en was hij altijd zeer positief. Wij zullen Bernard dan ook enorm missen. We wensen zijn vrouw Anny met haar kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte om dit grote gemis een plekje te geven.
Jubileum
Op zondag 22 november hadden we heel graag onze jubilarissen in het zonnetje willen zetten. Maar helaas door de Corona heeft dit geen doorgang kunnen vinden. De Dames Tonnie Bouwhuis en Therees Zwartjens waren 40 jaar lid van het koor en de dames. Doortje Logtenberg en Mariet Giesen en de heer Jan Ruiter waren 50 jaar lid. We hebben als bestuur toch gezorgd dat dit niet helemaal zomaar voorbij ging. We hebben hen allemaal op gepaste wijze een bezoekje gebracht voorzien van een boeket bloemen , een oorkonde en een waardebon met een mooie speld. We feliciteren hen hierbij allen en hopen dat ze nog enkele jaren in ons koor zullen mogen en kunnen meezingen.
Kerstmis 2020
Ook zijn dit jaar de kerstdagen voor al onze koorleden anders dan anders verlopen. Geen intensieve repetities en geen koor om mee te zingen tijdens de kerstvieringen.
We hebben dan als bestuur ook gemeend om al onze leden een mooie kerstkaart met een gedicht en een kleine attente te verrassen , wat iedereen erg heeft gewaardeerd
We wensen allen een goed en gezond 2021 , en hopen dat we binnenkort weer met een voltallig koor mogen zingen.