Schrijf u in op onze nieuwsbrief. De nieuwsbrief verschijnt tussen twee edities van 't Zout

Het begin van een nieuw jaar is altijd een goed moment om na te denken over  uw steun aan onze parochie middels de actie Kerkbalans.
Misschien was u afgelopen winter overvallen door de berichten over de toekomst van onze parochie en heeft u afgezien van een bijdrage. Hopelijk denkt u daar nu wat anders over en beseft u dat de kerk niet zonder uw steun kan. Wij vragen u alvast na te denken over de komende actie Kerkbalans 2022, die uw steun dubbel en dwars verdient, want de kosten voor de parochie gaan gewoon door.
Geef vandaag voor de kerk van morgen”. Want ook voor de generaties die na ons komen, wil de kerk graag inspirerend, gastvrij en zorgzaam zijn. Alleen samen kunnen we dat waarmaken. In de komende jaren zullen wij hier samen naar toe werken.
“In de kerk mag ik zijn wie ik ben.”
                           “Ik kan er praten over wat me bezighoudt en mijn zorgen uiten.”
“Het is een plek waar ik God vind en verbinding heb met boven.”
                          “Ik kom er tot rust in de hectiek van elke dag.”
Dit zijn antwoorden die veel worden gegeven op de vraag wat de kerk voor ons betekent. Misschien herkent u zich erin.