We zijn blij dat veel parochianen weer in onze kerken samen met ons vieren. Het betekent ook dat we regelmatig meer dan 100 mensen in onze kerken ontvangen. Dat kan in een aantal kerken nog steeds Coronaproof. Maar de overheid verplicht ons in dat geval bezoekers te registreren.

In andere kerken dreigen we regelmatig boven het maximum aantal bezoekers te komen die we veilig in de kerk kunnen ontvangen.
Hierom, én om in de toekomst teleurstellingen bij de deur te vermijden, is besloten opnieuw te werken met het reserveringssysteem voor de weekendvieringen.

Wie digitaal kan reserveren: graag! U kunt vanop de homepage van de website de knop "Viering reserveren"  aanklikken. Of eerst even kijken in het vieringenrooster. Maak uw keuze, scroll iets naar beneden en reserveer de viering van uw keuze.
Heeft u geen computer, meld u dan aan het eind van een  viering bij de gastheren en gastvrouwen bij de deur. Zij zullen er voor zorgen dat u naar de vieringen kunt blijven komen.
Pastoraal team en parochiebestuur