Schrijf u in op onze nieuwsbrief. De nieuwsbrief verschijnt tussen twee edities van 't Zout

Naar de kerk in de Heilige Lebuinusparochie 

ROOSTER NOVEMBER 2022

WAARDAGTIJDVOORGANGERSOORT VIERINGKOOR
dinsdag 1 november       Allerheiligen  
Schalkhaar di 09.30 H. Limbeek eucharistie  
Broederen di 19.00 G. de Bekker eucharistie  
           
woensdag 2 november       Allerzielen  
Titus Brandsmahuis wo 09.30 F. Zandbelt eucharistie   
Broederen wo 10.30 G. de Bekker en M. Brinkhuis eucharistie Schola
Boerhaar wo 19.00 parochiaanvoorganger gebed Caecilia
Boskamp wo 19.00 parochiaanvoorganger en M. Brinkhuis gebed Cantorij
Broederen wo 19.00 parochiaanvoorganger gebed Taizé groep
Lettele wo 19.00 R. Cornelissen eucharistie Voce Magna
Wijhe wo 19.00 G. de Bekker    eucharistie Rouw/trouwkoor
           
zaterdag 5 en zondag 6 november    Willibrordzondag  
Herberg v. Ars za 17.00  parochiaanvoorganger gebed  
Lettele za 19.00 M. Brinkhuis communie Spirit
Boerhaar zo 09.00 F. de Graaf communie Caecilia
Nieuw Sion zo 10.00 M. Brinkhuis, S.Hoogendijk, P. Dullaert oecumene  
Olst, Dorpskerk zo 10.00 parochiaanvoorganger, J. Wiegers oecumene Ardente
Broederen zo 10.30 H. Limbeek eucharistie Schola
Schalkhaar zo 10.30 H. Brummelhuis eucharistie Nicolaaskoor
           
zaterdag 12 en zondag 13 november   33e zondag van het jaar   
Boskamp za 19.00 F. Zandbelt eucharistie gemengd
Broederen zo 10.30 pastoraal team eucharistie/Lebuinusdag Magnificent
           
zaterdag 19 en zondag 20 november   Christus Koning  
Herberg v. Ars za 17.00 parochiaanvoorganger gebed  
Lettele za 19.00 F. Zandbelt eucharistie Cantors
Boerhaar zo 09.00 M. Brinkhuis communie Caecilia
Boskamp zo 09.00 parochiaanvoorganger communie gemengd
Broederen zo 10.30 H. Limbeek eucharistie Caecilia
Schalkhaar zo 10.30 parochiaanvoorganger communie  
Titus Brandsmahuis zo 13.30 eigen voorganger Vietnamese viering  
           
zaterdag 26 en zondag 27 november   1e zondag van de Advent  
Wijhe za 19.00 F. Zandbelt eucharistie Caecilia
Boskamp zo 09.00 R. Cornelissen eucharistie gemengd
Lettele zo 09.00 parochiaanvoorganger communie Voce Magna
Broederen zo 10.30 Kardinaal W. Eijk eucharistie Caecilia
Schalkhaar zo 10.30 P. Dullaert communie gezin Youngest Voices XL

 

Vaste wekelijkse vieringen november 2022
      datum
Maandag      
08.30  Vredeskapel Schalkhaar morgengebed  
       
Dinsdag      
08.00 Broederenkerk Deventer Lezingendienst en Lauden  
08.30  Vredeskapel Schalkhaar morgengebed  
09.00 Vredeskapel Schalkhaar rozenkransgebed  
09.30 Vredeskapel Schalkhaar EV 8, 15, 22, 29
10.30 Weijtendaal, Wijhe ontmoetingsviering 22
19.00 Broederenkerk, Deventer EV 8, 15, 22, 29
       
       
Woensdag      
08.00 Broederenkerk Deventer Lezingendienst en Lauden  
08.30  Vredeskapel Schalkhaar morgengebed  
09.30 Titus Brandsmahuis Colmschate EV 9, 16,  23
09.30 Titus Brandsmahuis Colmschate ontmoetingsviering 30
10.30 Willbrord, Boskamp ontmoetingsviering 9
19.00 Willibrordus, Boerhaar communieviering  
19.00 Broederenkerk, Deventer Taizé 9, 16,  23, 30
19.00 dagkapel, Wijhe Taizé 9, 16,  23, 30
       
Donderdag      
08.00 Broederenkerk Deventer Lezingendienst en Lauden  
08.30 Vredeskapel Schalkhaar morgengebed  
19.00 Broederenkerk, Deventer Vesper  
       
Vrijdag      
08.15 Broederenkerk Deventer aanbidding   
08.30 Broederenkerk Deventer biecht   
09.00 Broederenkerk Deventer EV  
09.00 Nicolaas Lettele EV  

  

Woon- en zorgcentra   november 2022
dag locatie     datum
Maandag        
09.30 Ludgerus, Deventer EV   7, 21
10.30 Averbergen Olst CV   7
         
Dinsdag        
10.00 Weijtendaal, Wijhe CV   8
         
Woensdag        
10.30 Park Braband, Schalkhaar EV   9
11.00 Willibrordkapel Boskamp EV   2, 23
         
Zaterdag        
19.00 Sparrenheuvel, Diepenveen EV   5
         
Zondag        
10.30 St. Jozef, Deventer EV   27