Naar de kerk in de Heilige Lebuinusparochie 

ROOSTER MAART 2024 

WAARDAGTIJDVOORGANGERSOORT VIERINGKOOR
zaterdag 2 en zondag 3 maart       3e zondag van de veertigdagentijd
Kruisverheffing, Raalte za 09.30 G. de Bekker eucharistie  
Schalkhaar za 15.00 G. de Bekker gebed / ziekenzalving  
Herberg van Ars za 17.00 parochiaanvoorganger gebed  
Lettele za 19.00 J. Verweij eucharistie Voce Magna
Boerhaar zo 09.00 R. Cornelissen eucharistie Caecilia
Broederen zo 10.30 F. Zandbelt en M. Brinkhuis eucharistie Schola
Schalkhaar zo 10.30 J. Verweij eucharistie Brugkoor
           
zaterdag 9 en zondag 10 maart        4e zondag van de veertigdagentijd
Kapel Willibrord, Boskamp zo 09.00 R. Cornelissen eucharistie gemengd
Lettele zo 09.00 parochiaanvoorganger communie cantores
Wijhe zo 09.00 parochiaanvoorganger communie Caecilia
Broederen zo 10.30 G. de Bekker eucharistie / Gezin Ardente
Schalkhaar zo 10.30 eigen voorganger gebed / thema Cantorij 
           
zaterdag 16 en zondag 17 maart       5e zondag van de veertigdagentijd
Lettele za 19.00 parochiaanvoorganger communie cantores
Wijhe zo 09.00 J. Verweij eucharistie Caecilia
Broederen zo 10.30 R. Cornelissen eucharistie Caecilia
Schalkhaar zo 10.30 F. Zandbelt en P. Dullaert eucharistie Nicolaaskoor
           
zaterdag 23 en zondag 24 maart       Palmzondag  
Broederen za 15.00 G. de Bekker Viering van Barmhartigheid  
Boerhaar zo 09.00 J. Verweij eucharistie Caecilia
Kapel Willibrord, Boskamp zo 09.00 L. Gunnink-v.d. Berg communie gemengd
Lettele zo 09.00 M> Brinkhuis communie Voce Magna
Broederen zo 10.30 G. de Bekker eucharistie Caecilia
Schalkhaar zo 10.30 L. Gunnink-v.d. Berg communie / gezin Youngest Voices XL
           
donderdag 28 maart       Witte Donderdag  
Broederen, Deventer do 19.00 R. Cornelissen en L. Gunnink-v.d. Berg  eucharistie Spirit
Kruisverheffing do 19.00 Mgr. Woorts en M. Brinkhuis eucharistie  
Schalkhaar do 19.00 G. de Bekker eucharistie Brugkoor
           
vrijdag 29 maart       Goede Vrijdag  
Broederen, Deventer vr 09.00 G. de Bekker en M. Brinkhuis Kruisweg  
Kruisverheffing vr 09.00 R. Cornelissen Kruisweg  
Boskamp vr 15.00 parochiaanvoorganger Kruisweg gemengd
Broederen, Deventer vr 15.00 R. Cornelissen en F. de Graaf Plechtigheden Caecilia
Lettele vr 15.00 L. Gunnink-v.d. Berg Kruisweg Voce Magna
Schalkhaar vr 15.00 G. de Bekker    Kruisweg Youngest Voices XL
Wijhe vr 15.00 parochiaanvoorganger Kruisweg vrijwillig koor
Schalkhaar vr 19.00 G. de Bekker Plechtigheden Cantorij 
Titus Brandsmahuis vr 19.00 parochiaanvoorganger 7 Kruiswoorden  
           
zaterdag 30 maart       Paaswake  
Kruisverheffing za 20.30 Mgr. Woorts en L. Gunnink-v.d. Berg eucharistie  
Schalkhaar za 20.30 G. de Bekker en F. de Graaf eucharistie Brugkoor
Broederen za 23.15  R. Cornelissen en M. Brinkhuis eucharistie Magnificent
           
zondag 31 maart        Paaszondag  
Titus Brandsmahuis zo 07.11 parochiaanvoorganger gebed  
Boerhaar zo 09.00 M. Brinkhuis communie Caecilia
Boskamp zo 09.00 G. de Bekker eucharistie  gemengd
Lettele zo 09.00 L. Gunnink-v.d. Berg communie/ gezin cantores
Broederen zo 10.30 G. de Bekker eucharistie  Caecilia
Schalkhaar zo 10.30 L. Gunnink-v.d. Berg communie  Nicolaaskoor
           
maandag 1 april       2e Paasdag  
Broederen, Deventer ma 10.30 J. Verweij eucharistie Schola
Kruisverheffing ma 10.30 R. Cornelissen eucharistie  

 VASTE WEKELIJKSE VIERINGEN MAART 2024 

dagtijdWAARsoort vieringdata 
dinsdag  10.30 Vredeskapel Schalkhaar ontmoetingsviering 19
dinsdag  10.30 O.L.V.O.O. Wijhe ontmoetingsviering 26
woensdag 10.30 Broederen Deventer ontmoetingsviering 6
woensdag 10.30 De Hoeksteen Boskamp ontmoetingsviering 13
woensdag 10.30 Nicolaas Lettele ontmoetingsviering 20
         
OVERIGE VIERINGEN   
maandag 09.30 Ludgerus Deventer eucharistie 4-18
  10.30 Averbergen Olst communie 4
         
dinsdag 08.00 Broederenkerk Deventer Lezingendienst en Lauden elke week 
  09.30 Vredeskapel Schalkhaar eucharistie 27 feb, 5-26 mrt
  10.00 Weijtendaal Wijhe communie 12
         
woensdag 08.00 Broederenkerk Deventer Lezingendienst en Lauden elke week
  09.00 Nicolaas Lettele gebed elke week 
  09.30 Titus Brandsmahuis eucharistie/communie    elke week  
  19.00 Broederenkerk Deventer Taizé elke week  
  19.00 Dagkapel Wijhe Taizé 20
         
donderdag 08.00 Broederenkerk Deventer Lezingendienst en Lauden elke week
  19.00 Broederenkerk Deventer Vesper elke week
         
vrijdag 08.15 Broederenkerk Deventer aanbidding  elke week
  08.30 Broederenkerk Deventer biecht  elke week
  09.00 Broederenkerk Deventer eucharistie elke week
         
zaterdag 19.00 Sparrenheuvel Diepenveen eucharistie 2
         
zondag 10.30 St. Jozef Deventer communie 3, 10, 24