Schrijf u in op onze nieuwsbrief. De nieuwsbrief verschijnt tussen twee edities van 't Zout

Naar de kerk in de Heilige Lebuinusparochie 

ROOSTER FEBRUARI 2023

WAARDAGTIJDVOORGANGERSOORT VIERINGKOOR
zaterdag 4 en zondag 5 februari        5e zondag van het jaar   
Kruisverheffing, Raalte za 09.30 R. Cornelissen eucharistie  
Herberg van Ars za 17.00 parochiaanvoorganger gebed  
Lettele za 19.00 G. de Bekker eucharistie Cantors
Nieuw Heeten za 19.00 J. Verweij eucharistie  
Boerhaar zo 09.00 H. Limbeek eucharistie Caecilia
Luttenberg zo 09.00 G. de Bekker eucharistie  
Broederen zo 10.30 J. Verweij eucharistie Schola
Kruisverheffing, Raalte zo 10.30 G. de Bekker eucharistie  
           
zaterdag 11 en zondag 12 februari      6e zondag van het jaar   
Boskamp zo 09.00 H. Limbeek eucharistie gemengd
Mariënheem zo 09.00 L. Gunnink-v.d. Berg communie  
Broederen zo 10.30 G. de Bekker eucharistie/gezinszondag Ardente
Kruisverheffing, Raalte zo 10.30 J. Verweij eucharistie  
Schalkhaar zo 10.30 H. Brummelhuis eucharistie Nicolaaskoor
           
zaterdag 18 en zondag 19 februari     7e zondag van het jaar   
Herberg v. Ars za 17.00 parochiaanvoorganger gebed  
Heeten za 19.00 R. Cornelissen eucharistie/gezin Sunshine
Pastorie Kruisverheffing za 19.00 M. Brinkhuis kringviering  
Wijhe zo 09.00 H. Limbeek en M. Brinkhuis eucharistie   Caecilia
Broederen zo 10.30 G. de Bekker eucharistie Caecilia
Haarle zo 10.30 L. Gunnink-v.d. Berg communie / Carnaval  
Kruisverheffing, Raalte zo 10.30 R. Cornelissen eucharistie/gezin  
Schalkhaar zo 10.30 parochiaanvoorganger communie    Spirit
           
woensdag 22 februari       Aswoensdag  
Kruisverheffing, Raalte wo 09.00 R. Cornelissen en M. Brinkhuis eucharistie  
Boskamp wo 11.00 H. Limbeek eucharistie  
Broederen wo 10.30 G. de Bekker eucharistie Caecilia
Heeten wo 19.00 J. Verweij en L. Gunnink-v.d. Berg eucharistie gemengd
Schalkhaar wo 19.00 R. Cornelissen en M. Brinkhuis eucharistie Brugkoor
           
zaterdag 25 en zondag 26 februari     1e zondag van de veertigdagentijd
Nieuw Heeten za 19.00 G. de Bekker en L. Gunnink-v.d. Berg eucharistie  
Boskamp zo 09.00 R. Cornelissen en F. de Graaf eucharistie gemengd
Luttenberg zo 09.00 M. Brinkhuis communie  
Broederen zo 10.30 R. Cornelissen en F. de Graaf eucharistie Caecilia
Kruisverheffing, Raalte zo 10.30 J. Verweij en M. Brinkhuis eucharistie  
Schalkhaar zo 10.30 G. de Bekker en L. Gunnink-v.d. Berg eucharistie Nicolaaskoor 

 

Vaste wekelijkse vieringen februari 2023
      datum
Maandag      
08.30  Vredeskapel Schalkhaar morgengebed  
       
Dinsdag      
08.00 Broederenkerk Deventer Lezingendienst en Lauden  
08.30  Vredeskapel Schalkhaar morgengebed  
09.00 Vredeskapel Schalkhaar rozenkransgebed  
09.30 Vredeskapel Schalkhaar EV 7, 21, 28
09.30 Vredeskapel Schalkhaar ontmoetingsviering 14
       
Woensdag      
08.00 Broederenkerk Deventer Lezingendienst en Lauden  
08.30  Vredeskapel Schalkhaar morgengebed  
09.30 Titus Brandsmahuis Colmschate EV 1, 8, 15
09.30 Titus Brandsmahuis Colmschate ontmoetingsviering 22
10.30 Nicolaas, Lettele ontmoetingsviering 1
10.30 De Hoeksteen, Boskamp ontmoetingsviering 8
19.00 Broederenkerk Deventer Taizé  
19.00 dagkapel Wijhe Taizé 15
       
Donderdag      
08.00 Broederenkerk Deventer Lezingendienst en Lauden  
08.30 Vredeskapel Schalkhaar morgengebed  
10.30 Boerhaar ontmoetingsviering 23
19.00 Broederenkerk Deventer Vesper  
       
Vrijdag      
08.15 Broederenkerk Deventer aanbidding   
08.30 Broederenkerk Deventer biecht   
09.00 Broederenkerk Deventer EV  
09.00 Nicolaas Lettele EV  

 

Woon- en zorgcentra   februari 2023
dag locatie     datum
Maandag        
09.30 Ludgerus, Deventer EV   6, 20
10.30 Averbergen Olst CV   6
         
Dinsdag        
10.00 Weijtendaal, Wijhe CV   14
         
Woensdag        
10.30 Park Braband, Schalkhaar EV   8
11.00 Willibrordkapel Boskamp EV   8, 22
         
Zaterdag        
19.00 Sparrenheuvel, Diepenveen EV   4
         
Zondag        
10.30 St. Jozef, Deventer EV   26